Szalagparancsok kihagyása
Ugrás a fő tartalomhoz

Felhasználó

Felhasználó adatait ill. jelszavát itt tudja bármikor megváltoztatni

Bejelentkezés

Amennyiben Ön korábban már regisztrált, akkor kérjük a következőkben adja meg e-mail címét és felhasználói jelszavát. Végül klikkeljen a "Bejelentkezés" gombra.

Elfelejtette a jelszavát?

Ön még nem regisztrált?  Klikkeljen a "Regisztráció"-ra.

AKSHeaderItemTypeRegister

Elfelejtett jelszó

Jelszócsere

Keresés

Nyelv

Ország

Állás

1.000 dolgozó 17 országban

​​ Siker az alkalmazottak révén - Az ALUKÖNIGSTAHL-nál a munka azt jelenti, hogy mindenki felelősségteljes és jövőbemutató tevékenységet végez egy fenntarthatósági szempontból eredményorientált, nemzetközi társaságnál. Mint az 500 legnagyobb osztrák vállalat egyike és szinte valamennyi piacon, ahol jelen vagyunk, annak piacvezetőjeként folyamatosan keres képzett, új alkalmazottakat.

Aktuális állásajánlataink:

Marketing menedzser

A főbb feladatok:
  • a cég nemzetközi globális marketing stratégiájának adaptálása a hazai viszonyokra
  • marketing költségvetések kezelése, lekövetése
  • szakmai koordináció a cégcsoport nemzetközi marketing részlegei között
  • bel- és külföldi rendezvények szervezésében aktív részvétel szervezeten belül és külső partnerekkel
  • külső-és belső kommunikációs feladatok, PR akciók lebonyolításában való aktív részvétel
  • marketing anyagok létrehozása, beleértve a tartalmat, hirdetéseket és promóciós anyagokat
  • cégünk weboldalának és webáruházának tartalmi szerkesztése, kezelése
  • social média felületek kezelése, tartalomgyártás (blog, hirdetések, kampányok, landing oldalak), kampányok teljeskörű menedzselése

Az ideális jelentkező felé támasztott elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, igényes alkalmazása
  • német és angol nyelvtudás (min. középfok/kommunikációképes szint)
  • marketing területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • online marketing eszközök naprakész ismerete
  • PPC, egyéb social média platformok hirdetési felületeinek ismerete
  • kiemelkedően jó kapcsolatteremtési, kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • pozitív és proaktív szemléletmód, a precíz és igényes munkavégzés iránti elkötelezettség
  • agilis, önálló és strukturált munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • marketing és reklámügynökségi tapasztalat, elsősorban B2B területen
  • építőipari területhez kapcsolódó tapasztalat
  • kommunikációs területen szerzett szövegírói gyakorlat
  • szépérzék és grafikai ismeretek
  • Budapest és vonzáskörzete lakóhely
  • egészséges életmód iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődés, és ezzel járó szakmai kihívások, komoly munkafeladatok, betekintés más területekbe is
  • biztos vállalati háttér egy fiatalos, dinamikus, összetartó csapatban
  • szakmai támogatás külsős szolgáltatókkal
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • könnyen megközelíthető munkahely Budapest IV. kerületében
  • alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • versenyképes jövedelem

  • magyar és
  • német vagy angol nyelvű önéletrajz
  • fényképpel és a diploma másolatával

Önéletrajzát a hr@aks.hu e-mailcímre legyen szíves elküldeni.

Örülünk, ha önéletrajzát elküldi számunkra, azzal a szándékkal, hogy munkatársunk legyen. Ahhoz, hogy pályázatát figyelembe tudjuk venni, kérjük jelölje meg, hogy mely terület iránt érdeklődik. Hálásak lennénk, ha a fényképes önéletrajzhoz a szokásos dokumentumokat (pl. másolat iskola végzettségről, nyelvvizsgáról stb.) mellékelné illetve fizetési igényét is megjelölné.