Szalagparancsok kihagyása
Ugrás a fő tartalomhoz

Felhasználó

Felhasználó adatait ill. jelszavát itt tudja bármikor megváltoztatni

Bejelentkezés

Amennyiben Ön korábban már regisztrált, akkor kérjük a következőkben adja meg e-mail címét és felhasználói jelszavát. Végül klikkeljen a "Bejelentkezés" gombra.

Elfelejtette a jelszavát?

Ön még nem regisztrált?  Klikkeljen a "Regisztráció"-ra.

AKSHeaderItemTypeRegister

Elfelejtett jelszó

Jelszócsere

Keresés

Nyelv

Ország

Állás

1.000 dolgozó 17 országban

Siker az alkalmazottak révén - Az ALUKÖNIGSTAHL-nál a munka azt jelenti, hogy mindenki felelősségteljes és jövőbemutató tevékenységet végez egy fenntarthatósági szempontból eredményorientált, nemzetközi társaságnál. Mint az 500 legnagyobb osztrák vállalat egyike és szinte valamennyi piacon, ahol jelen vagyunk, annak piacvezetőjeként folyamatosan keres képzett, új alkalmazottakat.

Aktuális állásajánlataink

Minőségügyi mérnök

Főbb feladatok:

a vállalat folyamatainak, a forgalmazott termékrendszerek megismerése
minőségi és méret-szabványok által meghatározott toleranciák megismerése, ellenőrzése, oktatása,
a vállalat minőségirányítási rendszerének megismerése, az éves auditok szakmai támogatása
reklamációk - elsősorban a termékminőségi reklamációk - kezelése, dokumentálása központi adattárban
a beszállítói és a vevői reklamációk ügykezelésének felügyelete belföldi és külföldi partnerek esetén
folyamatos kapcsolattartás az érintett belföldi és külföldi kollégákkal és partnerekkel
alkalmi minőségi készletellenőrzés a reklamációkkal összefüggő termékek esetében
javaslattétel az áruforgalmi és árukezelési folyamatok fejlesztésére a reklamációk csökkentése érdekében
a selejtezési folyamatban való aktív együttműködés
rendszeres jelentések készítése a reklamációs eseményekről

Elvárások:
felsőfokú műszaki végzettség
magabiztos nyelvtudás – német és angol nyelvből - szóban és írásban
precizitás a munkavégzés minden részfolyamatában
termékismeret tanulási hajlandóság határozott műszaki érdeklődésre alapozva
ügyfélközpontú magatartás, asszertív kommunikáció
önálló munkavégzés, ugyanakkor a csapatmunkában való proaktív részvétel
magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
megbízhatóság, rugalmasság
logikus gondolkodás alapján gyakorlatias, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
hasonló – építőipari vagy alkatrész forgalmazási, autóipari - munkakörben szerzett tapasztalat
valamilyen komplex vállalatirányítási rendszerben szerzett felhasználói gyakorlat

Amit kínálunk:
fejlődési, tanulási lehetőség egy dinamikus, innovatív és profi csapat tagjaként
versenyképes jövedelem
hosszútávú, biztos munkalehetőség támogató és barátságos munkakörnyezetben
kihívást jelentő és felelősségteljes feladatok egy növekvő vállalatnál

fényképes magyar, német és angol nyelvű önéletrajz
határidő: 2021.02.28.

MÉRNÖK SZAKTANÁCSADÓ – TERÜLETI KÉPVISELŐ

A főbb feladatok:

  • a cég által forgalmazott műanyag termékkör megismerése
  • meglévő és új termékek bevezetéséhez kapcsolódó hazai és nemzetközi oktatásokon való aktív és eredményes részvétel
  • kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, értékesítés a nyugat- és közép-magyarországi régióban
  • az értékesítést megalapozó kalkulációk és ajánlatok elkészítése
  • az értékesítéshez kapcsolódó műszaki tanácsadás
  • új ügyfelek felkutatása, integrálása a cég értékesítési rendszerébe
  • folyamatos szakmai és egyéni fejlődés a változó piaci igényeknek való megfeleléshez

Az ideális jelentkező felé támasztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban műszaki, ill. gazdasági-műszaki területen
  • alapvető gazdasági és kereskedelmi ismeretek
  • megbízható matematikai készség, pontosság, precizitás
  • kiemelkedően jó kapcsolatteremtési, prezentációs, kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • agilis, önálló és strukturált munkavégzés, fejlett munkaszervezési képesség
  • jó stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • német vagy angol nyelvből középszintű nyelvtudás
  • Office programok megbízható felhasználói szintű ismerete

  • műszaki termékek, építőipari anyagok, alkatrészek forgalmazáshoz kapcsolódó szakterületen szerzett korábbi ismeret, tapasztalat
  • magasépítőipari piaci szereplők ismerete
  • lakóhely Budapest vagy Székesfehérvár környékén
  • ápolt megjelenés
  • vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Egyéb információ:

  • agilis pályakezdők, dinamikus egyéniségek jelentkezését is szívesen fogadjuk

  • kihívásokkal teli, változatos, egyúttal komoly munkafeladat
  • szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • biztos vállalati háttér egy fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • versenyképes jövedelem és cégautó használata

  • magyar és német, ill. angol nyelvű önéletrajz fényképpel és a diploma másolatával
  • cím: hr@aks.hu
  • határidő: 2021.02.28.

Örülünk, ha önéletrajzát elküldi számunkra, azzal a szándékkal, hogy munkatársunk legyen. Ahhoz, hogy pályázatát figyelembe tudjuk venni, kérjük jelölje meg, hogy mely terület iránt érdeklődik. Hálásak lennénk, ha a fényképes önéletrajzhoz a szokásos dokumentumokat (pl. másolat iskola végzettségről, nyelvvizsgáról stb.) mellékelné illetve fizetési igényét is megjelölné.